Series
Ratings
127
PastaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- Three MenRated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.5- DamoRated ★ 2.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
- BossRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 2.0