Series
Ratings
48
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0