Titles you rated
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Sing AgainRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0- O′PENing(오프닝) 2025 - 내 딸 친구의 엄마Rated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Our Little Summer VacationRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 4.5