Titles you rated
World War ZRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0