Movies
Ratings
270
ParasiteRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
DangalRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.0