Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0