Movies
Ratings
258
28 Years LaterRated ★ 2.0
IncantationRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 1.0
The IllusionistRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Goya's GhostsRated ★ 4.0
Drifting HomeRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
It Comes at NightRated ★ 1.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 1.0