Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
FuryRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 0.5
Se7enRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5