Movies
Ratings
200
TwilightRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
CartRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The DealRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0