Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
VoyagersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Me TimeRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
The VowRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0