Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0