Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 1.5
JumongRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5