Movies
Ratings
603- Skeletons in the ClosetRated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 5.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 3.5
Bar LegendRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
DoomRated ★ 3.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 4.0
50 First KissesRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 4.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
The WarlordsRated ★ 4.0
Spin KickRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.5