Movies
Ratings
92
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.5
LockeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0