Movies
Ratings
167
Bride WarsRated ★ 1.5
LoosiesRated ★ 1.0
CluelessRated ★ 1.0
The Nanny DiariesRated ★ 1.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 1.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 1.0
MadeleineRated ★ 1.0
He Was CoolRated ★ 1.0
DunkirkRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 1.0
Star TrekRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 1.0
Ella EnchantedRated ★ 1.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 1.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
A Little Bit of HeavenRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0