Series
Ratings
30
PinocchioRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0