Titles you rated
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5