Titles you rated
I'm a naturalRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0- MacGyverRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0