Movies
Ratings
34
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0