Titles you rated
- Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 1.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
Daddy is My ClassmateRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 5.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Black DogRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.5