Movies
Ratings
397
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0