Series
Ratings
23
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5