Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0