Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
Æon FluxRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0