Movies
Ratings
690
EscapeRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.0
Dog DaysRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.5