Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0