Series
Ratings
12
MotherRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.0
Control ZRated ★ 3.0
The WoodsRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0