Titles you rated
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
SkyfallRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0