Movies
Ratings
1614
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.0
(Ab)normal DesireRated ★ 2.5