Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
White NightRated ★ 2.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0