Series
Ratings
45
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5