Movies
Ratings
90 The WailingRated ★ 4.5 The WailingRated ★ 4.5
 DeadpoolRated ★ 3.5 DeadpoolRated ★ 3.5
 EnemyRated ★ 3.5 EnemyRated ★ 3.5
 Inside MenRated ★ 4.5 Inside MenRated ★ 4.5
 The PriestsRated ★ 3.5 The PriestsRated ★ 3.5
 CarolRated ★ 3.5 CarolRated ★ 3.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
 Fight ClubRated ★ 4.5 Fight ClubRated ★ 4.5
 About TimeRated ★ 4.0 About TimeRated ★ 4.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
 Gone GirlRated ★ 5.0 Gone GirlRated ★ 5.0
 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0 Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
 Cyrano AgencyRated ★ 3.5 Cyrano AgencyRated ★ 3.5
 12 Angry MenRated ★ 4.5 12 Angry MenRated ★ 4.5
 TedRated ★ 4.0 TedRated ★ 4.0
 MotherRated ★ 4.5 MotherRated ★ 4.5
 PredestinationRated ★ 5.0 PredestinationRated ★ 5.0