Movies
Ratings
30
The ThievesRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0