Titles you rated
- The Future DiaryRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5