Titles you rated
The Last EmperorRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
HeatRated ★ 2.0
Cadillac RecordsRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The I InsideRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
La StradaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 1.0