Titles you rated
The BequeathedRated ★ 2.0
AtypicalRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
King of DesertRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
YonderRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
Sporty SistersRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 4.0