Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 5.0- SAKRARated ★ 3.5
The SpacewalkerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.3 : Vengeance's HorizonRated ★ 3.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 5.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 5.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0