Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5