Movies
Ratings
920
The Great GatsbyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
May DecemberRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0