Series
Ratings
66
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
DisclaimerRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0