Movies
Ratings
317
Groundhog DayRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0