Titles you rated
Like a VirginRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Marjorie PrimeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- So it goesRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
By the StreamRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5