Series
Ratings
48
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Join My TableRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0