Titles you rated
KnowingRated ★ 5.0
Dance With The WindRated ★ 5.0
Any Given SundayRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Towering InfernoRated ★ 5.0
A Boy and His SamuraiRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0