Series
Ratings
24- Mechander RoboRated ★ 3.0
- Golden Warrior Gold LightanRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0