Titles you rated
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5