Titles you rated
The SearchersRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0