Movies
Ratings
664
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 3.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 2.0
Jack ReacherRated ★ 4.0- The Last Love Song On This Little PlanetRated ★ 1.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.0- Blood and BonesRated ★ 2.0
KikujiroRated ★ 2.0
The AviatorRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
InvictusRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
The WatcherRated ★ 3.0