Movies
Ratings
148
HitchRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0