Series
Ratings
212
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5